dwie bransoletki z tygrysiego oka na męskim nadgarstku

Bransoletka męska jest doskonałym dodatkiem podkreślającym styl i osobowość mężczyzny. Nie ma znaczenia czy ubierasz się elegancko czy preferujesz styl casualowy zawsze znajdziesz coś dla siebie. Kluczem jest właściwe dopasowanie do ubioru oraz prawidłowy dobór rozmiaru bransoletki. Możliwość dopasowania ich do każdej stylizacji powinno zainteresować każdego mężczyznę, który ceni sobie indywidualność i lubi podkreślać charakter ubiorem.
Do formalnych strojów wybierz bransoletki w stonowanych odcieniach czarni, szarości czy brązu, które świetnie będą współgrały z dodatkami takimi jak pasek od zegarka, pasek do spodni czy buty. Bransoletki męskie często mają elementy dekoracyjne w złotym lub srebrnym kolorze, które idealnie będą pasować do zegarka na bransolecie w takim samym odcieniu. Garnitur i dobrze dobrana biżuteria to idealne połączenie.

Przy mniej formalnych okazjach masz niezłe pole do popisu. W tym przypadku sprawdzi się każdy rodzaj męskiego dodatku. Począwszy od minimalistycznych, stworzonych tylko z jednego rodzaju kamieni poprzez bransoletki powstałe z łączenia różnych minerałów i stali szlachetnej a skończywszy na łączeniu kilku bransoletek w jeden zestaw. Ograniczeniem w wyborze męskiej biżuterii jest tylko Twoja wyobraźnia.

Bransoletka męska to także idealny pomysł na prezent dla chłopaka, męża czy przyjaciela. Stojąc przed wyborem prezentu warto znać styl osoby, którą chcesz obdarować. Bezpiecznym wyborem jest prosta bransoletka bez wielu dodatków. Taki wybór to praktycznie zawsze strzał w dziesiątkę. Jeśli jednak mężczyzna ma już doświadczenie z biżuterią to można pozwolić sobie na odważniejszy krok taki jak bransoletki z czaszkami, krzyżykami czy koronami. Ich właściwy dobór z pewnością podkreśli osobowość obdarowanego i sprawi mu ogromną radość.

W kwestii dobrania rozmiaru kieruj się zawsze obwodem nadgarstka. Zmierz przy pomocy centymetra krawieckiego. Powinieneś mierzyć ciasno, bez zbędnego luzu. Bransoletki są projektowane tak aby były delikatnie luźniejsze. Zbyt dopasowane stają się niewygodne w użytkowaniu, uciskają i może dojść do ich uszkodzenia. Poza tym bransoletka dużo lepiej wygląda, gdy lekko przesuwa się po nadgarstku.

Podobne wpisy