odkryj nasze kolekcje bransoletek

Kolekcja REBEL

czarne kamienie onyks

Odważna i buntownicza kolekcja REBEL łamie schematy i przekracza wszelkie bariery. Czarne, naturalne kamienie onyks to cecha charakterystyczna kolekcji. Onyks wzmacnia wewnętrzną siłę i uważany jest za kamień odważnych.

Jeśli jesteś fanem czarnego koloru to kolekcja z naturalnych onyksów jest idealna dla Ciebie. Znajdziesz tu zarówno odważne jak i minimalistyczne propozycje. Czarna bransoletka jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy nigdy jeszcze nie nosili bransoletek. Stonowany kolor, pasujący praktycznie do każdej stylizacji to idealny początek drogi do własnego, indywidualnego stylu. 


kup teraz

bransoletki rebel set na męskiej dłoni
czarna bransoletka z zegarkiem
czarna bransoletka z onyksów z koroną
trzy bransoletki
bransoletka-z-czarnych-kamieni
czarna bransoletka z krzyżem rockstone

Poprzednie
Następne

Kolekcja GHOST

białe kamienie howlit

Tajemnicza, zimna, doskonała. Kolekcja GHOST przeniesie Cię w inny świat. Męska biżuteria jeszcze nigdy nie była tak odważna i bezkompromisowa.

Cechą charakterystyczną kolekcji są białe kamienie howlit. Ich unikatowy, przypominający marmur, wygląd zawdzięczają naturalnym szaro-czarnym smugom. Każdy kamień jest inny dzięki czemu nie ma drugiej, takiej samej, bransoletki. Dodatkowo howlit uważany jest za kamień mądrości i otwartego umysłu.


kup teraz

męska bransoletka z naturalnych kamieni rockstone
bransoletka na nadgarstku
męska-biżuteria-i-akcesoria-rockstone
bransoletka na ręku
męska bransoletka na ręku biały howlit
biało czarna bransoletka z howlitów

Poprzednie
Następne

Kolekcja VOLCANO

czarne kamienie lawy wulkanicznej

Siła żywiołu w wyjątkowej kolekcji VOLCANO. Czarne kamienie wykute z zastygłej lawy wulkanicznej to element dominujący naszej kolekcji.

Lawa wulkaniczna jest powszechnie stosowana przy wyrobie biżuterii. Dzięki neutralnemu wyglądowi kamieni bransoletki z lawy pasują praktycznie na każdą okazję. W ofercie znajdziesz bransoletki ze srebrnymi i złotymi czaszkami ze stali nierdzewnej oraz bardziej klasyczne jedynie z drobnymi dodatkami. 


kup teraz

zestaw bransoletek z lawy wulkanicznej
czarna bransoletka z lawy wulkanicznej
bransoletka z lawy wulkanicznej na ręku
bransoletka ze złotą czaszką
złota bransoletka z kamieniami naturalnymi

Poprzednie
Następne

Kolekcja NOMAD

szare kamienie jaspis

Duch przygody i wolności zamknięty w szarych kamieniach kolekcji NOMAD. Kolekcję charakteryzują naturalne, szare kamienie jaspis. Uważane są za kamienie pomagające w osiąganiu celów oraz podejmowaniu właściwych decyzji.

Kolekcja obejmuje bransoletki z czarnymi oraz złotymi dodatkami. Dodatki wykonane są ze stali nierdzewnej oraz hematytu. Szczegółowe informacje znajdują się na kartkach produktu. 


kup teraz

bransoletka z kamieni na ręku
złota-męska-bransoletka
akcesoria-dla-mężczyzn-rockstone
bransoletka z czaszką na ręku

Poprzednie
Następne